شرکت
طراحی وب سایت ایرانوس
هرآنچه از یک وب سایت میخواهید در دستان ماست .
ایرانوس با پشتوانه تجربه چندین ساله خود در زمینه طراحی وب سایت ها و پرتال های اینترنتی و نیروهای متخصص و متعهد خود می تواند وب سایت شما را کاملا براساس نیاز و سلیغه شما طراحی کند

سامانه پیام کوتاه


ایرانوس سامانه پیام کوتاه قدرتمند خود را به مشتریان عزیز تقدیم میکند

بهترین راه اشتراک


این امکان برای سازمان‌ها و ادارات و رسانه‌ها بسیار کاربرد دارد. بدین‌صورت که با انتخاب یک کلید.
بسته طلایی طراحی سایت ایرانوس
آسان ، سریع، حرفه ای و هوشمندانه
بسته نقره ای طراحی سایت ایرانوس
مقرون بصرفه - با کاربری آسان
بسته برنزی طراحی سایت ایرانوس
محبوب حرفه ای ها و غیر حرفه ای ها

پشتیبانی

برای ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید

از مرورگرهای استاندارد استفاده کنید

طراحی وب سایت شرکت آبرنگ را ایرانوس انجام خواهد داد

شرکت تجهیزات صنایع آموزشی آبرنگ 3 طراحی و بهینه سازی وب سایت خود را به ایرانوس واگذار کرد .

تجهیزات صنایع آموزشی آبرنگ 3، با هدف شناخت و تأمین جدیدترین ، کاراترین و البته با صرفه ترین سیستمها و دستگاه های آموزشی ، سمعی و بصری فعالیت می کند و محصولاتی همچون دوربین های دیجیتال ، ویدئو پرژکتور ، ویدئو کنفرانس ، تجهیزات حرفه ای صدا و ... را ارائه می دهد .

ایرانوس تمام سعی خود را می کند تا وب سایتی زیبا و کارآمد را با جدیدترین استانداردهای وب طراحی نموده و تقدیم شرکت آبرنگ کند .

24 مرداد 1390

ایرانوس وب سایت والیبال ایران را طراحی خواهد کرد

والیبال ایران وب سایت هوادارن والیبال ایران است که به صورت خصوصی اداره شده و به هیچ سازمانی وابسیته نیست . هدف از راه اندازی این وبگاه ایجاد بستری مناسب برای کسب اطلاعات تخصصی والیبال و فراهم کردن زیرساختی مناسب برای بحث و تبادل نظر و انتقال اطلاعات و تجربیات در جامعه والیبال میهن عزیزمان می باشد .

این وب سایت از چند بخش اساسی تشکیل میشود که در گام اول تالار گفتمان و آپلود سنتر اختصاصی فایل آن طراحی می شود. ایرانوس بسیار علاقه مند است که با طراحی وب سایتی بسیار زیبا با امکانات کامل همراه گرافیک تخصصی ورزش والیبال کمکی به بهبود اطلاعات ورزشی هموطنان عزیز داشته باشد .

24 فروردین 1391

قرارداد طراحی وب سایت شرکت قطعات فولادی پویا با ایرانوس نوشته شد

شرکت قطعات فولادی پویا یکی از بهترین تولید کنندگان سازه های عظیم فلزی در کشور است. این شرکت در حال حاظر در زمینه مشاوره ، طراحی ، محاسیه ، نظارت و اجرای انواع پروژه های قلزی فعالیت دارد .

این شرکت طراحی وب سایت خود را به ایرانوس واگذار کرد. در وب سایت این شرکت ، شرکت و توانایی هایش به طور کامل معرفی می شود ، رزومه کاری آن در دسترس عموم قرار میگیرد و پل ارتباطی مناسبی جهت ارتباط با مشتریان و کارفرماهای خود خواهد بود .

ایرانوس در نظر دارد با بکارگیری تجربیات و دانش به روز خود، با استفاده ازآخرین تکنولوژی های طراحی وب ، طرح های گرافیکی مناسب و کدنویسی کاملا استاندارد و بهینه طراحی سایت را به اتمام برساند.

18 خرداد 90

 

طراحی وب سایت کوچه ی معماری به ایرانوس واگذار شد

کوچه ی معماری یک وب سایت تخصصی معماری است . در این وب سایت بهترین و جدیدترین مقالات معماری انتشار داده می شود . کوچه معماری  توسط چندی از استاد دانشگاهی معماری و دانشجویان معماری به روز رسانی و مدیریت می شود .

ایرانوس با تجربه خود در طراحی و بهینه سازی وب سایت ها ، سعی در طراحی و کد نویسی وب سایتی زیبا ، کارا ، سبک و استاندارد برای این کارفرما دارد.

29 خرداد 91

طراحی وب سایت شرکت آروین تجارت به ایرانوس واگذار شد

شرکت آروین تجارت برگزار کننده نمایشگاه های بین المللی در سطح کشور است . این شرکت فعالیت هایی چون غرفه آرایی و برگزاری سمینار نیز دارد . این وب سایت اخبار نمایشگاه هایی که این شرکت برگزار می کند انتشار داده می شود و  امکان ثبت نام آنلاین در نمایشگاه  و دریافت غرفه را دارا خواد بود .

ایرانوس تمامی سعی خود را در طراحی وب سایتی زیبا و کارآمد برای این شرکت داشته و امیدوار است که بتواند با استفاده از علم طراحی وب سایت خود میسر مشتریان را برای شرکت در نمایشگاه های مختلف آروین تجارت ساده و کوتاه سازد .

1 اسفند 1390

طراحی وب سایت شخصی علی اصغر یزدان بخش به ایرانوس واگذار شد

آقای علی اصغر یزدان بخش ، فرهنگی ، استاد دانشگاه و کاندیدای مستقل نمایندگی نهمین دوره مجلس شورای اسلامی است . ایشان در وب سایت خود دست نوشته های خود را قرار خواهند داد ، رزومه شان به صورت کامل قابل دسترس است ، برای دانشجویان و دانش آموزان خود نمونه سوالات و جزوات را انتشار می دهند و به معرفی خود و برنامه های خود به شهروندان مشهد و کلات می پردازند .

ایرانوس تمامی سعی خود را برای طراحی وب سایتی مناسب فعالیت های ایشان خواهد کرد .

3 بهمن 1390

آرشیو مقالات

ارسال مقالات سایت به ایمیل شما