شرکت
طراحی وب سایت ایرانوس
هرآنچه از یک وب سایت میخواهید در دستان ماست .
ایرانوس با پشتوانه تجربه چندین ساله خود در زمینه طراحی وب سایت ها و پرتال های اینترنتی و نیروهای متخصص و متعهد خود می تواند وب سایت شما را کاملا براساس نیاز و سلیغه شما طراحی کند

سامانه پیام کوتاه


ایرانوس سامانه پیام کوتاه قدرتمند خود را به مشتریان عزیز تقدیم میکند

بهترین راه اشتراک


این امکان برای سازمان‌ها و ادارات و رسانه‌ها بسیار کاربرد دارد. بدین‌صورت که با انتخاب یک کلید.
بسته طلایی طراحی سایت ایرانوس
آسان ، سریع، حرفه ای و هوشمندانه
بسته نقره ای طراحی سایت ایرانوس
مقرون بصرفه - با کاربری آسان
بسته برنزی طراحی سایت ایرانوس
محبوب حرفه ای ها و غیر حرفه ای ها

پشتیبانی

برای ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید

از مرورگرهای استاندارد استفاده کنید

بهینه سازی وب سایت

 

seo

 

در گذشته ای نه چندان دور شما برای دسترسی به وب سایت های اینترنتی حتما باید آدرس آن را می داشتید و تنها با استفاده از آن می توانستید از وب سایت ها بازدید کنید . کمی بعد به لطف چند دانشجو کالج ، اینترنت رنگ و بویی تازه به خود گرفت . آنها ایده ای داشتند که دنیای اینترنت را دگرگون کرد !

ایده آنها طراحی موتور جست و جوی اینترنتی بود که با استفاده الگورتیم های خود بهترین وب سایت ها رو نسبت به نیاز کاربران به آنها معرفی می کرد و نام آن را گوگل نهادند که همگی با آن آشنایی کامل داریم . از جمله موتور های جست و جوی مهم دیگر موتور Yahoo و MSN هستند که به دو شرکت معروف یاهو و ماکروسافت تعلق دارند . امروزه 85 درصد بازدیدکنندگان واقعی یک وب سایت را موتور های جست جو باعث می شوند . این موتور های جست و جو توسط الگوریتم های خود هر روزه مطالب تمامی وب سایت های اینترنتی رو بررسی و در حافظه خود نگهداری و به محض جست و جوی کاربری ، نسبت به نیاز وی آن دسته از وب سایت هایی که به عبارت مورد جست و جو محتوای نزدیک تری داشته را به وی پیشنهاد می دهند . در دنیای امروز که نقش اینترنت و موتورهای جست و جوی اینترنتی در زندگی انسان ها بسیار پر رنگ است ، تمامی وب سایت ها در جهت معرفی هر چه بهتر محتوای وب سایت خود به موتورهای جست و جو و در نتیجه راهنمایی هر چه بیشتر کاربران اینترنتی به وب سایتشان از طریق آن تلاش می کنند . همیشه آن دسته از وب سایت هایی در صدر جست و جو ها قرار خواهند گرفت که توانسته اند الگوریتم های این موتورها را شناخته و محتوای وب سایت خود را به گونه ای تهیه کنند که بیشتر مورد توجه آن باشد . این عمل که امروزه به عنوان یک علم در صنعت IT  معرفی میشود SEO یا بهینه سازی وب سایت نام دارد .

گروه نرم افزاری ایرانوس به پشتوانه علم و تجربه خود در بررسی و تجزیه و تحلیل موتورهای جست و جو ، ساختار و نحوه عملکرد آن ها به شما این اطمینان را میدهد که با تغییراتی فنی و تخصصی در ساختار و محتوای وب سایت شما ، آن را در صدر جست و جو ها قرار دهد .

ما وب سایت شما را به گونه ای تغییر می دهیم که موتورهای جست و جو به مراتب بیشتر از آن بازدید و در هر بار بازدید محتوای بیشتری را مشاهده و ذخیره کنند ، در نتیجه در هر جست و جوی اینترنتی محتوای بیشتری از سایت شما با عبارات مورد جست و جو مقایسه شده و امکان قرار گیری نام وب سایت شما در لیست پیشنهادات موتورهای جست و جو بیشتر خواهد بود . در ضمن گوگل و دیگر موتورهای جست و جو نسبت به میزان جست و جو در وب سایت شما به وب سایتتان رتبه بالاتری می دهد که این خود منجر به افزایش بازدید کنندگان وب سایت شما می شود. نباید فراموش کرد که یک وب سایت بهینه و دارای رتبه بالا در جست و جوها ، مساوی است با حضور هرچه بیشتر کاربران هدفمند که به دنبال محصولات و خدمات شما هسنند و قابلیت تبدیل به یک مشتری خوب را دارا می باشند . از آنجایی که هم اکنون با اهمیت بالای SEO ( بهینه سازی وب سایت ) آشنا هستید بهتر نیست هر چه زودتر وب سایت خود را بهینه و از فواید آن بهره مند شوید ؟

ما به شما این اطمینان را میدهیم که همواره در این راه همراه شما خواهیم بود و با ارائه گزارش های هفتگی و ماهیانه پیشرفت سایت تان را به اطلاع تان خواهیم رساند. به خاطر داشته باشید برای موفقیت باید از هر ابزار مفیدی بهره برداری کرد و در دنیای مجازی آن وب سایتی هایی موفق تر هستند که زودتر و بهتر از دیگران خدماتشان را به مشتری عرضه کنند و این مهم با بهینه سازی وب سایت و یاری جستن از موتور های جست و جو تسریع خواهد شد . فرصت را از دست ندهید . هم اکنون با ما تماس بگیرید و وب سایت خود را بهینه کرده و در راستای موفقیت گامی بلند بردارید.

 

سفارش بهینه سازی وب سایت

آرشیو مقالات

ارسال مقالات سایت به ایمیل شما