شرکت
طراحی وب سایت ایرانوس
هرآنچه از یک وب سایت میخواهید در دستان ماست .
ایرانوس با پشتوانه تجربه چندین ساله خود در زمینه طراحی وب سایت ها و پرتال های اینترنتی و نیروهای متخصص و متعهد خود می تواند وب سایت شما را کاملا براساس نیاز و سلیغه شما طراحی کند

سامانه پیام کوتاه


ایرانوس سامانه پیام کوتاه قدرتمند خود را به مشتریان عزیز تقدیم میکند

بهترین راه اشتراک


این امکان برای سازمان‌ها و ادارات و رسانه‌ها بسیار کاربرد دارد. بدین‌صورت که با انتخاب یک کلید.
بسته طلایی طراحی سایت ایرانوس
آسان ، سریع، حرفه ای و هوشمندانه
بسته نقره ای طراحی سایت ایرانوس
مقرون بصرفه - با کاربری آسان
بسته برنزی طراحی سایت ایرانوس
محبوب حرفه ای ها و غیر حرفه ای ها

پشتیبانی

برای ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید

از مرورگرهای استاندارد استفاده کنید

طراحی سایت شخصی

وب سایت شخصی

با گسترش ارتباطات و تبادل اطلاعات معرفی شخصیت های حقیقی و حقوقی در هر جامعه ای احساس می شود. از این رو طراحی وب سایت های شخصی توجه اقشاری از جامعه را به خود جلب کرده که به آن ها این امکان را می دهد تا ضمن معرفی شخصیت خود، خدمات و آثارشان را ارائه دهند. شخصیت هایی از قبیل اشخاص سیاسی، هنری، ورزشی ،پزشکان، مهندسین،  نویسندگان و پژوهشگران و. . .حتی اشخاصی که علاقه مند به ارائه نظرات شخصی و آثارشان هستند توجه خاصی نسبت به وب سایت های شخصی نشان می دهند.
ایده ها و امکانات بیشماری در طراحی وب سایت های شخصی وجود دارد که با توجه به نوع فعالیت و نظر شخصی شما در طراحی آنها اعمال می شود و این امر ارتباط مستقیم با نظرات شخصی شما دارد . هسته وب سایت به گونه ای طراحی می گردد که شما بدون داشتن دانش برنامه نویسی بتوانید آن را مدیریت کنید و مطالب خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.  برای کسب آگاهی های بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

سفارش طراحی وب سایت

آرشیو مقالات

ارسال مقالات سایت به ایمیل شما