شرکت
طراحی وب سایت ایرانوس
هرآنچه از یک وب سایت میخواهید در دستان ماست .
ایرانوس با پشتوانه تجربه چندین ساله خود در زمینه طراحی وب سایت ها و پرتال های اینترنتی و نیروهای متخصص و متعهد خود می تواند وب سایت شما را کاملا براساس نیاز و سلیغه شما طراحی کند

سامانه پیام کوتاه


ایرانوس سامانه پیام کوتاه قدرتمند خود را به مشتریان عزیز تقدیم میکند

بهترین راه اشتراک


این امکان برای سازمان‌ها و ادارات و رسانه‌ها بسیار کاربرد دارد. بدین‌صورت که با انتخاب یک کلید.
بسته طلایی طراحی سایت ایرانوس
آسان ، سریع، حرفه ای و هوشمندانه
بسته نقره ای طراحی سایت ایرانوس
مقرون بصرفه - با کاربری آسان
بسته برنزی طراحی سایت ایرانوس
محبوب حرفه ای ها و غیر حرفه ای ها

پشتیبانی

برای ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید

از مرورگرهای استاندارد استفاده کنید

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

حتما تا به حال نام فروشگاه های اینترنتی را شنیده و احتمالا از آن ها خرید نیز کرده اید. فروشگاه های اینترنتی وب سایت های قدرتمندی هستند که با هدف خرید و فروش اجناس طراحی و پیاده سازی می شوند. این وب سایت های قدرتمند تمام امکانات مورد نیاز جهت معرفی محصولات، انتخاب آن توسط مشتری و در نهایت پرداخت اینترنتی بهای آن را دارا می باشند.
این فروشگاه های مجازی که در هر لحظه از شبانه روز آماده سرویس دهی به مشتریان می باشند ، فاقد محدودیت مکانی هستند و مشتریان شما می توانند از هر مکانی به آن دسترسی داشته و خرید خود را انجام دهند. در این فروشگاهها شما هیچ محدودیتی برای تعداد مشتری ندارید و مشتری شما قادر است ساعت ها در فروشگاه مشفول بررسی اجناس شما باشد و با اطمینان خاطر بیشتر اقدام به خرید کند.
در حقیقت سیستم های کامپیوتری بهترین فروشنده و ارائه دهنده محصولات به مشتریان هستند و در کوتاه ترین زمان ممکن تمام اطلاعاتی که مشتری از محصول شما می خواهد را در اختیارش قرار داده و حق انتخاب بیشتری را به مشتری میدهد. از آنجایی که این فروشگاه ها مستقیم به سیستم پرداخت الکترونیک بانک های مختلف کشور متصل هستند این اطمینان را به شما می دهند که مشتری به راحتی تمام هزینه خرید خود را پرداخت کرده و شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن مبلغ مورد نظر را در حساب بانکی خود داشته باشید .
به خاطر داشته باشید که فروشگاه اینترنتی شما کاملا زیر ذره بین موتور های جستو جوی اینترنتی هستند و هر محصولی که به فروشگاه خود اضافه کنید موتور های جست و جو آن را به حافظه سپرده و کاربران اینترنتی رو به سمت فروشگاه شما راهنمایی و قابلیت تبدیل آنها به مشتری را برای شما ایجاد می کنند. از همه مهم تر آنکه شما دیگر هزینه های جانبی همچون هزینه ملک، ویترین، فروشنده، آب، برق، گاز و غیره نداشته و می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن خرید مشتری را درب منزلش به او تحویل دهید که مسلما رضایت وی را نیز در پی خواهد داشت . شرکت طراحی سایت ایرانوس با پشتوانه علمی خود در طراحی و بهینه سازی فروشگاه های اینترنتی به شما این اطمینان را میدهد که فروشگاهی کاملا منطبق با خواسته شما و پاسخگو به نیاز مشتریهایتان را به شما تقدیم کرده و همواره پشتیبان و راهنمای شما در امر فروش اینترنتی باشد.
فراموش نکنید که شرکت های زیادی هر روز اقدام به افتتاح فروشگاه های اینترنتی خود می کنند و در این میان شرکتی موفق خواهد بود که زودتر و بهتر این کار را انجام داده و جایگاه بهتری در دنیای فروشگاه های مجازی از آن خود کند .

پس هم اکنون با ما تماس بگیرید و فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید.

 

سفارش طراحی فروشگاه اینترنتی

آرشیو مقالات

ارسال مقالات سایت به ایمیل شما