شرکت
طراحی وب سایت ایرانوس
هرآنچه از یک وب سایت میخواهید در دستان ماست .
ایرانوس با پشتوانه تجربه چندین ساله خود در زمینه طراحی وب سایت ها و پرتال های اینترنتی و نیروهای متخصص و متعهد خود می تواند وب سایت شما را کاملا براساس نیاز و سلیغه شما طراحی کند

سامانه پیام کوتاه


ایرانوس سامانه پیام کوتاه قدرتمند خود را به مشتریان عزیز تقدیم میکند

بهترین راه اشتراک


این امکان برای سازمان‌ها و ادارات و رسانه‌ها بسیار کاربرد دارد. بدین‌صورت که با انتخاب یک کلید.
بسته طلایی طراحی سایت ایرانوس
آسان ، سریع، حرفه ای و هوشمندانه
بسته نقره ای طراحی سایت ایرانوس
مقرون بصرفه - با کاربری آسان
بسته برنزی طراحی سایت ایرانوس
محبوب حرفه ای ها و غیر حرفه ای ها

پشتیبانی

برای ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید

از مرورگرهای استاندارد استفاده کنید

طراحی سایت سازمانی و اداری

وب سایت سازمانی

امروزه یکی مباحث مهمی که در هر مکانی از آن یاد میشود، افزایش بهره وری و راندمان کار است . افزایش بهره وری به این معنا است که چگونه و با استفاده از چه ابزاری می توان از مدت زمانی که صرف انجام کاری می شود بیشترین و بهترین نتیجه را بدست آورد. خوشبختانه در سال های اخیر مدیران سازمان ها و ادارت ما برای رسیدن به میزان راندمان کاری بهتر در سازمان خود از ابزارهای مختلفی یاری گرفته و سعی و تلاش خود را در این مهم تمرکز داده اند.
یکی از مهمترین این ابزارها استفاده از زیر ساخت های وب برای تبادل اطلاعات در بخش های مختلف سازمان و همچنین خدمت رسانی به ارباب رجوع از راه دور می باشد . به عبارتی ارائه خدمات الكترونیكی مطلوب جهت افزایش راندمان كاری و همچنین كاهش تردد در ادارات مختلف یکی مهمترین دستاورد های وب سایت های سازمانی می باشند . در این وب سایت ها به خوبی اطلاع رسانی انجام شده و توسط فرم های الکترونیکی ارتباط بین مخاطبان و سازمان ساده خواهد بود. شرکت طراحی سایت ایرانوس همواره تمام سعی و تلاش خود را در راستای طراحی و بهینه سازی وب سایتی پاسخگو به نیازهای سازمان ها و مخاطبان شان داشته و به شما این اطمینان را میدهد که سازمانتان را در رسیدن به سطوح بالای خدمت رسانی دیجیتال یاری دهد.

 

سفارش طراحی وب سایت

آرشیو مقالات

ارسال مقالات سایت به ایمیل شما