شرکت
طراحی وب سایت ایرانوس
هرآنچه از یک وب سایت میخواهید در دستان ماست .
ایرانوس با پشتوانه تجربه چندین ساله خود در زمینه طراحی وب سایت ها و پرتال های اینترنتی و نیروهای متخصص و متعهد خود می تواند وب سایت شما را کاملا براساس نیاز و سلیغه شما طراحی کند

سامانه پیام کوتاه


ایرانوس سامانه پیام کوتاه قدرتمند خود را به مشتریان عزیز تقدیم میکند

بهترین راه اشتراک


این امکان برای سازمان‌ها و ادارات و رسانه‌ها بسیار کاربرد دارد. بدین‌صورت که با انتخاب یک کلید.
بسته طلایی طراحی سایت ایرانوس
آسان ، سریع، حرفه ای و هوشمندانه
بسته نقره ای طراحی سایت ایرانوس
مقرون بصرفه - با کاربری آسان
بسته برنزی طراحی سایت ایرانوس
محبوب حرفه ای ها و غیر حرفه ای ها

پشتیبانی

برای ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید

از مرورگرهای استاندارد استفاده کنید

شبکه های اجتماعی

آیا تا به حال در این مورد فکر کرده اید که رسانه های اجتماعی چه نوع وب سایت هایی هستند؟ در مورد فیس بوک چطور؟ در مورد تویتر و یا یوتیوب هم فکر کرده اید! آیا به تغییرات اساسی در نحوه کسب و کارهای اینترنتی در جذب مشتری و چگونگی سازماندهی برقراری تماس با مخاطبین فکر کرده اید؟
شبکه های اجتماعی به طور پیوسته در حال گسترش هستند و اهمیت آنها و بازاریابی شبکه های اجتماعی روز به روز بیشتر شده است. در طول چند سال گذشته موقعیت فیس بوک از تمامی شبکه های اجتماعی بالاتر بوده و خدمات آن بلامنازع می باشد. سپس گوگل+ وارد می شود. لذا باید کمی فراتر از چهارچوب ها و قوانین بازاریابی سنتی فکر کنید.
شبکه اجتماعي (social network) يک نقشه از مناسبات مابين افراد و ترسيم مسيرهايي است که بر اساس آشنايي بين آنها ایجاد شده است. تجزيه و تحليل اين اتصالات درختي که تئوري شبکه ناميده مي‌شود، به عنوان تکنيکي کليدي در علوم جامعه‌شناسي جديد، انسان شناسي و مطالعات سازماني و به عنوان يک منبع قابل اطمينان در تحقيقات آکادميک مورد استفاده قرار مي‌گيرد.
شرکت طراحی سایت ایرانوس با دارا بودن تجربه کافی و تخصص لازم در این زمینه آماده به ارائه خدمات بازاریابی در حوزه شبکه های اجتماعی به هموطنان عزیز در سراسر دنیا می باشد.

آرشیو مقالات

ارسال مقالات سایت به ایمیل شما