شرکت
طراحی وب سایت ایرانوس
هرآنچه از یک وب سایت میخواهید در دستان ماست .
ایرانوس با پشتوانه تجربه چندین ساله خود در زمینه طراحی وب سایت ها و پرتال های اینترنتی و نیروهای متخصص و متعهد خود می تواند وب سایت شما را کاملا براساس نیاز و سلیغه شما طراحی کند

سامانه پیام کوتاه


ایرانوس سامانه پیام کوتاه قدرتمند خود را به مشتریان عزیز تقدیم میکند

بهترین راه اشتراک


این امکان برای سازمان‌ها و ادارات و رسانه‌ها بسیار کاربرد دارد. بدین‌صورت که با انتخاب یک کلید.
بسته طلایی طراحی سایت ایرانوس
آسان ، سریع، حرفه ای و هوشمندانه
بسته نقره ای طراحی سایت ایرانوس
مقرون بصرفه - با کاربری آسان
بسته برنزی طراحی سایت ایرانوس
محبوب حرفه ای ها و غیر حرفه ای ها

پشتیبانی

برای ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید

از مرورگرهای استاندارد استفاده کنید

ثبت دامنه

اولین گام جهت حضور در عرصه پهناور وب، انتخاب نام و ثبت دامنه است چرا که گسترش روز افزون استفاده از اینترنت از سوی کاربران و سرمایه گذاری عظیم شرکت های بزرگ در این عرصه، ثبت دامنه را تبدیل به مرحله ای بسیار حساس و مهم برای شرکت ها، موسسات و اشخاص حقیقی کرده است.
اغلب اوقات دامنه انتخابی شما بر روی بروشور، کاتالوگ و کارت ویزیت شما قرار خواهد گرفت. شما در تیزرهای تبلیغاتی خود آدرس وب سایت خود را قرار خواهید دید. از طریق دامنه، مخاطبان وارد وب سایت شما خواهند شد و با خدمات و محصولات شما آشنا خواهند شد. بنابراین ثبت دامنه مناسب یکی از عوامل موفقیت شما در عرصه حضور در تجارت آنلاین خواهد بود.
از طرفی انتخاب نام دامنه گاهی میتواند بسیار سخت هم باشد چرا که بطور معمول نامهای مد نظر شما قبلا به ثبت رسیده و پیدا کردن نامی مشابه نیز زمانبر یا غیر ممکن است. بهمین جهت نیاز به تیمی حرفه ای دارید که بتواند به کمک تجارب و توانمندیهای خود نامی مناسب و شکیل را که بخوبی برند شما را به همگان معرفی نماید در اختیارتان قرار دهد.
شرکت طراحی سایت  ایرانوس با دارا بودن تجربه کافی و تخصص لازم در این زمینه آماده ارائه خدمات ثبت دامنه و هاستینگ به هموطنان عزیز در سراسر دنیا می باشد.

آرشیو مقالات

ارسال مقالات سایت به ایمیل شما