شرکت
طراحی وب سایت ایرانوس
هرآنچه از یک وب سایت میخواهید در دستان ماست .
ایرانوس با پشتوانه تجربه چندین ساله خود در زمینه طراحی وب سایت ها و پرتال های اینترنتی و نیروهای متخصص و متعهد خود می تواند وب سایت شما را کاملا براساس نیاز و سلیغه شما طراحی کند

سامانه پیام کوتاه


ایرانوس سامانه پیام کوتاه قدرتمند خود را به مشتریان عزیز تقدیم میکند

بهترین راه اشتراک


این امکان برای سازمان‌ها و ادارات و رسانه‌ها بسیار کاربرد دارد. بدین‌صورت که با انتخاب یک کلید.
بسته طلایی طراحی سایت ایرانوس
آسان ، سریع، حرفه ای و هوشمندانه
بسته نقره ای طراحی سایت ایرانوس
مقرون بصرفه - با کاربری آسان
بسته برنزی طراحی سایت ایرانوس
محبوب حرفه ای ها و غیر حرفه ای ها

پشتیبانی

برای ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید

از مرورگرهای استاندارد استفاده کنید

سیستم مدیریت محتوا

سیستم های مدیریت محتوا (CMS) یک نوع از ساختار پیشرفته وب سایت های اینترنتی می باشد که محوریت آن بر اساس کنترل محتویات از قبیل متن، تصویر، گرافیک می باشد. خصوصیت بارز سیستم های مدیریت محتوا سادگی آن برای عموم است به این معنی که شما براحتی می توانید مطالب و سایر موضوعات محتوای وب سایت خود را تنها با چند کلیک کنترل نمایید.
یکی از عوامل محبوبیت سیستم های مدیریت محتوا  راحتی کار با آن است. ابزارهای متنوعی در داخل این نوع سیستم ها تعریف گشته که از آن جمله می توان به مدیریت مطالب از جمله درج مطالب، گروه بندی مطالب، آرشیو نمودن، بروزرسانی، حذف مطالب و مدیریت تصاویر، فیلم و سایر فایل ها و موارد امنیتی آن اشاره نمود.
سیستم های مدیریت محتوا دارای کاربرد های مختلفی می باشند به عنوان مثال می توان به سایت های شخصی و حتی سایت های با محتوای آموزشی و اطلاع رسانی و همچنین سایت فروشگاهی و نمایشگاهی اشاره نمود. با این وجود سطح وسیعی از وب سایت های موجود در اینترنت از CMS ها استفاده می نمایند .
امروزه با توجه به پیشرفت های بسیار زیاد در امر برنامه نویسی وب، سیستم های مدیریت محتوا با قابلیت های بسیار بالایی از جمله امنیت نسبتا بالا و بهینه سازی شده در موتور های جستجو ( SEO ) توسعه یافته اند. CMS مدیر وب سایت را قادر به انجام هر گونه عملیات از جمله مرتب سازی مطالب ، بروزرسانی، ایجاد تغییرات در متون، حذف مطالب مورد نظر، بدون در نظر گرفتن هرگونه آموزش تخصصی می باشد.
با استفاده از CMS، وب سایت شما هرقدر هم که گسترده باشد، یک اپراتور ساده می تواند آنرا با سهولت نگهداری و به روزرسانی کند. نیازی به پرداخت هزینه زیاد برای به روز رسانی توسط یک طراح وب حرفه ای نخواهد بود. به‌علاوه به سادگی قادر خواهید بود هر سرویسی را که بخواهید به سایت اضافه کنید. در واقع شرکت‌های طراحی وب، سال ها تجربه خود را در راه اندازی وب سایت های مختلف در قالب یک نرم افزار CMS به شما ارائه می دهند و شما می توانید از امکانات آماده این نرم افزارها نهایت استفاده را کنید.
شرکت طراحی سایت ایرانوس با دارا بودن تجربه کافی و تخصص لازم در این زمینه آماده به ارائه خدمات پیاده سازی سایت با بکارگیری سیستم مدیریت محتوا و طراحی قالب در سطوح مختلف به شکل حرفه ای است.

آرشیو مقالات

ارسال مقالات سایت به ایمیل شما