شرکت
طراحی وب سایت ایرانوس
هرآنچه از یک وب سایت میخواهید در دستان ماست .
ایرانوس با پشتوانه تجربه چندین ساله خود در زمینه طراحی وب سایت ها و پرتال های اینترنتی و نیروهای متخصص و متعهد خود می تواند وب سایت شما را کاملا براساس نیاز و سلیغه شما طراحی کند

سامانه پیام کوتاه


ایرانوس سامانه پیام کوتاه قدرتمند خود را به مشتریان عزیز تقدیم میکند

بهترین راه اشتراک


این امکان برای سازمان‌ها و ادارات و رسانه‌ها بسیار کاربرد دارد. بدین‌صورت که با انتخاب یک کلید.
بسته طلایی طراحی سایت ایرانوس
آسان ، سریع، حرفه ای و هوشمندانه
بسته نقره ای طراحی سایت ایرانوس
مقرون بصرفه - با کاربری آسان
بسته برنزی طراحی سایت ایرانوس
محبوب حرفه ای ها و غیر حرفه ای ها

پشتیبانی

برای ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید

از مرورگرهای استاندارد استفاده کنید

تامین محتوای سایت

یك وب سایت با هر قابلیتی كه داشته باشد بدون محتوا هیچ ارزشی ندارد. محتوای یك سایت مهم ترین بخش کلیدی سایت جهت برقراری ارتباط با مشتریان است لذا بیشترین هزینه وب سایت، نگهداری و افزودن محتوا و بروز رسانی آن می باشد که برخی شرکتها جهت کسب رضایت مشتریان و دسترسی به خواسته های آنها، وظیفه نگهداری وب سایت شما را برعهده میگیرند.
نگهداری و بروز رسانی و پشتیبانی سایت بنا به نوع آن سایت، میزان محتوای مورد نیاز، آیتم ها و ماژولهای موجود در آن و حساسیت زمانی مورد نیاز كارفرما متفاوت با یكدیگر هستند و در برآورد هزینه نگهداری سایت دخیل هستند. بعنوان مثال سایتهای خبری با افزودن تعداد خبر بالا جهت اجرای عملیات ویراستاری و محتوا سازی با سایتهای تجاری و صنعتی متفاوت هستند. بنا به نوع وب سایت، خدمات نگهداری و بروز رسانی وب سایت بر اساس استراتژی مورد درخواست كارفرما تغییر كرده و معمولا سایتهای تجاری كوچك هزینه نگهداری و پشتیبانی كمتری به نسبت فروشگاه ها و سایتهای سازمانی خواهند داشت.
در بیشتر موارد بروز رسانی وب سایت تنها افزودن محتوای مورد نظر كارفرما نیست و در كنار محتوا سازی، گرافیك های متناسب و آیتم های صوتی و تصویری و المانهای بصری نیز در مراحل كار قرار گرفته و در نتیجه وب سایت نگهداری شده بهینه تر و استاندارد تر خواهد شد.
شرکت طراحی سایت ایرانوس  با دارا بودن تعداد نیروی كافی در هر زمینه و تخصص و اشراف به مباحث نگهداری و پشتیبانی وب سایت و همچنین دارا بودن تیم تخصصی بازاریابی الكترونیك و بهینه سازی وب سایت (سئو) ، شما را در رسیدن به اهداف الكترونیك كسب و كارتان یاری می كند.

آرشیو مقالات

ارسال مقالات سایت به ایمیل شما